Danışmanlığımız hakkında bilgi almak için arayınız... İletişim Gizle
Dengeli Beslenin Formda Kalın...

Healy Profesyonel Yapay Zeka Fonksiyonel Tıp Destek Tedavisi

Hücrelerimiz zaman içinde hasar görür ve olması gereken ideal titreşim seviyesinden aşağılara düşerek görevlerini ifade edemezler. Bu şekilde artan bozulmuş hücreler organların ya da sistemlerin görevlerini yerine getirmesine engel olur. Bazen de hücreler bir süre sonra habis dediğimiz tümörlü hücreye dönüşerek ciddi rahatsızlıklara neden olur.

Sağlıklı hücre -70 mv akım olarak kabul edilen seviyede olurken hastalanan hücreler -30, tümörlü hücreler -20 seviyesine düşerler ve son olarak 0 seviyesinde hücre ölümü gerçekleşir.

İşte bu noktada cihazda yüklü olan programlar düzgün kullanıldığında hücrelerin ideal düzeylerine geri dönmesi sağlanır. Kişinin yaşı ve beslenme şartlarına göre kür olarak da programları kullanabilirsiniz. Kullanımı kişiye göre ve ihtiyacınıza göre değişkenlik gösterir.

ALTIN DÖNGÜ PROGRAMLARI
7 adet karma programdan oluşur. Bu programlar bağışıklığı düzenleyici, dengeye getirici, sinir sistemini rahatlatıcı, kaslar ve boşaltım sistemi ile ilgili olarak ortalama bir insanın ihtiyacı olan genel program frekanslarını içerir. Cihazın başlangıç paketinde cihazın aparatları ile birlikte cihaza yüklenen ALTIN DÖNGÜ KARMA MODÜLÜ de yer alır. Buradaki programları ihtiyaca göre sırası ile ya da rasgele kullanabilirsiniz. Sürekli olarak dışsal etkenlerin ve bozuk beslenme rejimi içerisinde yaşayan bizlerin ideal frekanslara her zaman ihtiyacı vardır.

AĞRI PROGRAMLARI
Sekiz adet programdan oluşan modülde birbiri ile ilgili programlar vardır. Türkiye’de en çok satın alınan modüldür. Özellikle fibromiyalji alanında ciddi vakaların olduğu ülkemizde migren vb. rahatsızlıklarda buradaki programlar rahatlatıcı ve iyileştirici destek sağlar.
En ufak bir acı bile, yeterince uzun süre dayanmanız gerekiyorsa , günlük yaşamı dayanılmaz hale getirebilir. Yerel Stimülasyon programları (8) mümkün olduğunca az ilaçla idare etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Kronik Ağrı – Merkezi sinir sistemi yoluyla kronik ağrının tedavisi.
Kronik Sırt ağrısı – Ağrının yanına omurganın yanına yerleştirilen elektrotlarla kronik sırt ağrısının lokal tedavisi.
Yerel Diş-Çene – Ağız bölgesindeki ağrının lokal destekleyici tedavisi. ABD’de kulak klipsleri dahil değildir. Elektrotları omurganın üstüne yerleştirin.
Lokal Eklemler – Eklem ağrısının lokal tedavisi. Diz ağrısı! Kalça ağrısı! Omuz ağrısı? Parmak eklemleri. Yerel olarak uygulayın. Frekansları hissetmeye gerek yok. Karıncadan uzak durmanız önerilir.
Migren – Baş ağrısı ve migrenin kraniyal (baş tarafı) tedavisi.
Uykusuzluk – Merkezi Sinir Sistemi aracılığıyla uyku zorluklarının destekleyici tedavisi.
Zihinsel Denge – Merkezi sinir sistemine yönelik frekanslar aracılığıyla zihinsel stres ve kaygının destekleyici tedavisi.
Depresyon – Merkezi Sinir Sistemi aracılığıyla depresyonun ve derin olumsuz düşünce kalıplarının ve süreçlerinin destekleyici tedavisi.

ÖĞRENME PROGRAMLARI
Bu modüldeki programlar:

1. SINAV
2.STRES
3.ODAKLANMA
4.HAFIZA
5.KONSTRASYON AKUT
6.STRES AKUT

Buradaki programları sırası ile ya da en çok ihtiyaç duyduğunuzu düzenli olarak kullanabilirsiniz. Beyinsel aktiviteleri uyararak sizin daha dikkatli ve odaklanmış olmanızı sağlar. Hafıza sorununu azaltırken MS vb. rahatsızlıkların ilerlemesini yavaşlatır.
Öğrenme – İster okulda ister sanal öğrenmede, Öğrenme Programı zihnin bilgiyi daha hızlı ve daha kolay emmesine yardımcı olur.
Öğrenme sistemi – Tutma, her yerde bulunan bir sorundur. CNS’nin (Merkezi Sinir Sistemi) biyoenerjetik aktivasyonu, vücudun öğrenme ve öğrenmeyi sürdürme yeteneğine yardımcı olur. Bu program, kişiye uzun bir süre meydan okunduğu ve bilgiyi öğrenme ve saklama becerisinin temel bir sorun olarak görüldüğü durumlarda kullanılır.
Akut öğrenme – Kraniyal stimülasyon yoluyla odaklanmayı ve tutmayı destekler.
Hafıza – Beyin metabolizmasının enerjik uyarımı ve bilgiyi muhafaza etme yeteneğiniz için destek – Bu program, beynin glikoz ve oksijen kaynaklarını önemli bilgiler taşıyan nöronlara / sinir hücrelerine dolaştırma yöntemini ifade eder ve önemli “sinir ağları” oluşturur. saklanabilir ve daha sonra alınabilir.
Konsantrasyon sistemleri – Oksijen kaynağının biyoenerjetik optimizasyonu. Bu sonuçta daha yüksek konsantrasyon durumlarına yardımcı olur. Bu program, sistemik düzeyde çalışan frekanslara odaklanır.
Konsantrasyon akut – Nihai odaklanma, akut konsantrasyon durumları ve dikkat dağınıklığını göz ardı etme yeteneği için kraniyal stimülasyon yoluyla biyoenerjetik destek.
Muayene sistemleri – Muayenelerden önce kraniyal stimülasyon yoluyla gevşeme desteği. Bu frekanslar, sınavlar için sakin zihinsel durumları destekleyen sistemik enerji dengesine odaklanır.
Akut Sınav – Sınavlardan önce akut zihinsel uyumsuzluk ve kaygının enerjik dengelenmesi.
Stres sistemleri – Yaratıcı gücün zihinsel dengelenmesi ve biyoenerjetik uyarımı. Bu program, öğrenmeye odaklanan köklü strese yöneliktir.
Akut Stres – Akut stres zamanlarında kraniyal stimülasyon yoluyla ruh halinin iyileşmesini destekler. Bu program, rahat bir öğrenme durumunu destekleyen frekanslar sunar.

RUHSAL DENGE PROGRAMLARI
Zihinsel Denge – Hayatınızla dengeli ve özgüven dolu bir şekilde yüzleşin. Bu programlar sizi destekliyor.
İç Güç sistemi – Kendinizi güvensiz, güvensiz veya endişeli hissettiğinizde enerjik bir şekilde öz güvenin teşvik edilmesi.
Duygusal İyilik – Duygusal olarak sıkışmış hissettiğinizde enerjik dengeleme.
Kendini iyi hissetme – Düşük benlik saygısı, üzüntü veya kendinizi kötü hissettiğiniz durumlarda enerjik güven aktivasyonu.
Memnuniyet sistemi – Bağımlılık yaratan ve telafi edici davranışlardan kaçınmaya yardımcı olmak için pozitif bir refah duygusunu desteklemek için enerjik dengeleme frekansları.
İçerik akut – Nikotin bağımlılığı durumlarında kraniyal stimülasyon yoluyla iç dengeyi destekler. Bu frekanslar, akut bağımlılık durumlarında iç memnuniyet ve güvenlik ve destek duygularını teşvik eder.
İç Birlik – Psişik bütünlük ve farkındalık duygusunun enerjik restorasyonu.
Refah Ruh – Zorlayıcı veya takıntılı davranışın enerjik dengesi. Bu frekanslar, farkındalığı saplantıdan uzaklaştırıp içten uyum ve tatmin bulmaya doğru hareket etmeye yardımcı olur.
Akıl dengesi akut – Kraniyal stimülasyon yoluyla zihinsel dengeyi ve pozitif düşünmeyi destekler.

CİLT VE GÜZELLİK PROGRAMLARI
Ciltteki yara izlerinin daha hızlı iyileşmesini destekler, ayrıca bu modüldeki programlar kozmetik ürün seçiminizde ekonomik olarak daha satın alınabilir ürünler ile daha etkin sonuçlar almanızı sağlar.

Güzellik / Cilt – Cilt sizin korumanız ve en büyük organınızdır. Güzellik içten gelir. Healy Beauty programları güzelliğinizi ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır.

İç Güzellik – Enerjisel alanın tutarlılığını ve yayılmasını destekler. Bu frekanslar, kişinin içten gelen ve dünyaya yayılan çok daha derin ve anlamlı bir güzelliği ayarlamasına ve desteklemesine izin verir. Merhamet, saf bir kalp ve derin şefkatli şefkat gibi şeyleri destekler.
Yaşlanma – Hücre organellerinin biyoenerjetik desteği. – Vücudumuzun organları olduğu gibi hücrelerimizin de organları vardır. Bu küçük organlara organel denir. Hücrenin iç mekanizmalarıdır ve vücudun yaşam ve yenilenme süreci için önemli olan yeni proteinler oluşturmasına yardımcı olurlar.
Saç – Saç köklerinin biyoenerjetik uyarımı.
Tırnaklar – Tırnak yatağının biyoenerjetik uyarımı.
Cilt – Epidermisin biyoenerjetik beslenmesi.
Cilt esnekliği – Kolej, elastin ve bağ dokularının tanıtımı için biyoenerjetik destek ve cildin hemen altındaki lenfatik sistem için destek.
Yerel Yaraları Destekleyin – Hücresel düzeyde yaraları destekleyen biyoenerjetik frekanslar. Bu program sistemik sorunlar içindir.
Support Wounds syst – Yara iyileşmesinde rol oynayan spesifik enzimlerin bulunduğu hücre metabolizmasının biyoenerjetik uyarımı.
Akne sisti – Toksin taşınmasının biyoenerjetik teşviki.
Scars syst – Yara izlerindeki enerjik girişim alanlarını dengelemek. Yara dokusu kolajenden oluşur ancak lifler normal dokudan farklıdır. Liflidirler ve yaralanma bölgesinde büyürler. Vücut, ağrıya ve hareket eksikliğine neden olan kontrolden çıkabilen doku üretir. Yara dokuları vücudun derinliklerinde veya cilt yüzeyine daha yakın olabilir. Bu frekanslar, sistemik düzeyde enerjik destek sunar.
Yerel yara izleri – Yara dokusunun yerel olarak uyarılması.

BİYOENERJETİK UYUM PROGRAMLARI
Özellikle bağışıklık ve soğuk algınlığı en çok ihtiyaç duyulan program iken menopoz sorunlarının azaltılması sürecinde gerekli olan program ile adet sorunlarının azaltılması için gerekli programda yer almaktadır. Erkeklerin en çok ihtiyaç duyduğu cinsel güç programı da bu setin içindedir. Tabii ki bağırsak, göz, sinir ve dolaşım sistemi programları da düşünüldüğünde bir hayli zengin bir modüldür.

Bioenergetic Balance 1 – “Dijital ilk yardım çantası” Kullanıcının Bir Numaralı Programı ile Çok Yönlü Sağlık!
Bağışıklık sistemi – Vücudun biyoenerjetik savunma sisteminin aktivasyonu.
Soğuk – Mukoza zarının biyoenerjetik sakinleştirilmesi.
Alerjiler – Alerjik reaksiyonların biyoenerjetik dengelenmesi.
Gözler – Retinanın enerjik dengelenmesi ve gözler için destek.
Hormonlar – Vücudun kimyasal habercileri ve hormon salınımı için biyoenerjetik destek.
Bağırsak – Bağırsak peristaltizmasının biyoenerjetik uyarımı. Bu, yiyeceklerin sindirim sisteminden transferinde istemsiz hareketler gerçekleştiren kaslara biyoenerjetik stimülasyon anlamına gelir.
Sinirler – Sinir sisteminin biyoenerjetik düzenlenmesi ve gevşemeyi desteklemek için uyum. Sinir hücreleri ve nöronlar vücutta bilgi taşır. Genel sağlık için çok önemli olan uzun menzilli hücresel iletişim gönderebilirler.
Esneklik – Vücudu hareket ettirmek ve esnekliği desteklemek için çalışan eklemlerin, tendonların ve bağların biyoenerjetik mobilizasyonu.
Dolaşım Sistemi – Vücudun enerji kaynağının biyoenerjetik uyarımı. Dolaşım sistemi, oksijenden zengin kanı ve sağlık için önemli olan diğer besin maddelerini transfer eden önemli bir otoyoldur.
Potens – Üreme organlarının biyoenerjetik uyarımı ve dengelenmesi.
Menopoz – Hormonal dengenin biyoenerjetik düzenlenmesi.
Menstruation local( adet döngüsü) – Lokal rahatlama ve adet düzensizliğin düzenlenmesi

Bioenergetic Balance 2 – “Dijital ilk yardım çantası” ile Çok Yönlü Sağlığın ikinci bölümü

Gastrointestinal – Gastrointestinal sistemin enerjik dengelenmesi.
Bakteriler – Biyoenerjetik savunma sisteminin dengelenmesi. Biz simbiyotik bir organizmayız ve hem bize hem de bize karşı işe yarayabilecek bakteri ve diğer mikroplara sahibiz.
Bademcikler – Enfeksiyon durumlarında bağışıklık sistemini enerjik olarak dengeler.
Karaciğer fonksiyonu – Karaciğer metabolizmasının biyoenerjetik teşviki. Karaciğer, süzme organıdır. Gıdaların ve toksinlerin sistem içinden ve sonra sistemden işlenmesi.
Gıda Hassasiyetleri – Gıda toleransı için biyoenerjetik destek. Yiyecek rahatsızlıkları, rahatsızlıkları ve tahammülsüzlüklerinden vücudun onarılmasına yardımcı olmak için enerjik destek.
Toksinler – Toksinlerin ve toksik kalıntıların vücuttan ve enerji alanından uzaklaştırılmasında vücudun boşaltım süreçlerinin biyoenerjetik uyarımı.
Baş – Baştaki gerilimlerin ve dengesizliklerin biyoenerjetik olarak azaltılması.
Prostat – Sağlıklı bir prostat bezinin enerjik desteği.
Akciğer fonksiyonu – Akciğer fonksiyonunun biyoenerjetik optimizasyonu.
Tiroid bezi – Tiroid fonksiyonunun biyoenerjetik düzenlenmesi.
Eklemler-Kemikler – Vücudun yaralanmalardan ve streslerden kaynaklanan hasarı iyileştirmesine yardımcı olmak için metabolitlerin atılımını biyoenerjetik olarak uyarır. Artritik süreçlerle ilgili önemli kemik hücrelerinin ve kıkırdağın onarımında enerjik frekanslar.
Siyatik lokal – Gerginliği ve ağrıyı azaltmak için siyatik sinir bölgesinin lokal uyarımı.

MERİDYENLER PROGRAMLARI
Meridyenler 1 – Meridyenler vücuttaki enerjik otoyollar gibidir ve akupunkturda kullanılır. Yin meridyenleri sakinleşmeye ve gevşemeye ve Yang meridyenlerine yardımcı olur; canlandırmak.
Allergy Meridian – Enerji akışının enerjik duyarsızlaştırılması.
Bağ Dokusu – Bağ dokusunun enerji düzenlemesi.
Mesane – Mesane enerji kontrolünün düzenlenmesi.
Kalın bağırsak – Kalın bağırsağın enerji alanını uyumlu hale getirmek.
İnce bağırsak – İnce bağırsağın enerji kontrolünü uyumlu hale getirir.
Yağlı dejenerasyon – Hücre alımının enerjik düzenlenmesi; hücre içinde lipit (yağ) metabolizması ve işlenmesi sürecini ifade eder. (Yakıt için yağın parçalanması ve yakılması)
Gallbladder – Sindirimi ve yağ sindiriminin düzenlenmesini desteklemek için enerjik dengeleme.
Eklemler – Bağ / eklem dokusunun enerjik desteği ve esnekliğin dengelenmesi.
Cilt – Cildin enerji yollarının enerjik teşviki.
Kalp – Kalp enerjisinin enerjik uyarımı.
Hormonal denge – Dengeli hormonlar için enerjik destek.
Dolaşım – Kan dolaşımı için enerjik destek. Dolaşım sistemi, kan basıncında rol oynamanın yanı sıra sağlık için önemli olan oksijenden zengin kan ve diğer besin maddelerini transfer eden önemli bir otoyoldur.
Karaciğer – Enerjik metabolizma düzenlemesi.
Akciğerler – Solunum sisteminin enerjik dengesi.
Lenfatik sistem – Toksinlerin taşınmasından sorumlu olan ve istenmeyen maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olan lenfatik sistemin enerjik düzenlemesi. Ayrıca enfeksiyonla savaşmaya da yardımcı olur.
Mide – Mide fonksiyonunun enerjik uyumu. Mide, yiyeceği kan dolaşımına gönderilmek üzere kullanılabilir besinlere ayırmanın ilk adımıdır.
Dalak-Pankreas – Dalak ve pankreasın enerji alanının uyarılması.
Sinir Meridyeni – Sinir fonksiyonunun enerjik uyumu.
Böbrek – Vücudun sıvı dengesini sürdürme yeteneği için enerjik destek.
Organ Meridyeni – Organlar arasındaki enerji akışını (“chi”) uyumlu hale getirir. Her organın, her vücut sisteminde gerçekleştirmesi gereken belirli bir görevi vardır. Frekanslar, organlarla reçineli olan birleşik ve destekleyici bir enerji oluşturmaya yardımcı olur.

ÇAKRALAR PROGRAMI
Çakralar – Yedi eterik enerji merkezinizi güçlendirin. Tüm canlılar enerji tarafından yaratılır ve bundan oluşur. Enerji merkezlerinizin en iyi şekilde çalışma yeteneği, sizi psikolojik, duygusal, fiziksel ve ruhsal olarak dengeli tutan şeydir.

Taç çakrası – ‘Ben ruhum’. Taç çakra konularının enerjisel uyumu ve yüksek Benliğe bağlanma. Fiziksel bağlantı ve yüksek boyutlardan enerji ve bilgi getirme.
Üçüncü göz çakrası – ‘Ben farkındayım’. Üçüncü göz çakrası konularının enerjik uyumu ve sezginin güçlendirilmesi. Psişik görüşü ve illüzyon yoluyla görme yeteneğini destekler.
Boğaz çakrası – ‘Ben iletişimim’. Boğaz çakrası konularının enerjik uyumu ve yapıcı iletişimin teşviki
Kalp çakrası – ‘Ben sevgi ve şifa veriyorum’. Kalp çakrasının enerjisel uyumu ve bu çakranın ilişkili özellikleri. Kalbin ve empatinin, sevginin, şefkatin enerjik uyarılması ve dengelenmesi. Kalbin enerjisine bağlı olarak yaşam sürmesini destekler.
Solar pleksus çakrası – ‘Ben güç ve bilgelikim’. Solar pleksus çakrasının ve bu enerji merkeziyle ilişkili özelliklerin enerjik uyumu. Kendine güven, içsel güç ve kişisel gücün enerjik desteği.
Sakral çakra – ‘Ben yaratıcılık ve cinsellik’. Sakral çakranın ve bu enerji merkeziyle ilişkili özelliklerin enerjik uyumu. Yaratıcılığın ve dengeli cinselliğin enerjik uyarımı.
Kök çakrası – ‘Güvene dayandım ve hayatımda kendimi güvende hissediyorum’. Kök çakranın enerjisel uyumu ve bu enerji merkezi ile ilişkili özellikler. Kişinin hayatında yeryüzünde kendini güvende hissetmesi için temel güvenin enerjik aktivasyonu.

KORUMA PROGRAMLARI
1- GENEL KORUMA
2- ELEKTRONİK DUYARLILIK
3- HÜCRE
4- ZİHİNSEL
5- JEOPATİ
6- GEZEGENLER
7- İNCELİKLİ
8- UYKU

Gezegenlerin olumsuz etkisinden kurtulmak için gezegen programı kullanılırken olumsuz enerjilerden korunmak için GENEL KORUMA programı tercih edilir. Çok yönlü ve etkili bir modüldür.
Koruma Programları – Nereden gelirse gelsin, zararlı çevresel etkilere karşı koruma sağlar.
Genel koruma – Enerjik koruma. Kapsamlı enerjik bir koruma alanı.
Elektro duyarlılık – Sözde “elektro duman” toleransının enerjik dengelenmesi. EMF’den enerjik destek ve telefonlardan, TV’lerden, bilgisayarlardan, elektronik cihazlardan ve radyasyondan kaynaklanan diğer potansiyel etkiler.
Hücre – Hücrenin biyoenerjetik olarak güçlendirilmesi.
Zihinsel – Net algısal kapasitenin enerjik teşviki. Uyumsuz etkilerden zihinsel yolları desteklemek ve daha net bir zihinsel süreci teşvik etmek.
Uyku – Uyku sırasında enerjik koruma.
Jeopati – Elektromanyetikler ve dünya faaliyetlerinden veya enerji değişimlerinden kaynaklanan girişimler gibi girişim alanlarına duyarlılığın enerjik olarak azaltılması. (Jeopatik stres, dünya enerjileri ve bunların insan refahı üzerindeki etkilerinin incelenmesidir).
İnce – Enerji alanlarını etkileyebilecek dış etkilere karşı enerjik koruma.
Gezegenler – Gezegenlerin etkilerini uyumlu hale getirmek.

MESLEK VE UYKU PROGRAMLARI
Uyku / İş – Sadece iyi uyuyan kişiler dinlenebilir, sağlıklı olabilir ve gün boyu iş yapabilirler. Uyku / İş frekansı moduna katılın!

Uyku
Uyku sistemi – Biyoenerjetik alanın derin uykunun delta durumuna geçişi optimize etmesine yardımcı olan frekanslar.
Yatak istirahati – Parasempatik sinir sistemini içeren parasempatik fonksiyonların (iyileşme, gevşeme) biyoenerjetik teşviki. Sempatik sinir sisteminin vücudu yoğun fiziksel aktivitelere hazırladığı yer (savaş veya kaçma ile ilgilidir). Parasempatik, tam tersini yapar. Kalbi yavaşlatmaya, enerjiyi korumaya, bağırsak aktivitesini artırmaya, vücudun yiyecekleri sindirmesine ve dinlenmesine yardımcı olur. İnternetten: Parasempatik sinir sistemi sessiz “dinlen ve sindir” koşullarında baskın olurken, sempatik sinir sistemi stresli durumlarda “savaş ya da kaç” yanıtını harekete geçirir. PNS’nin temel amacı, daha sonra kullanılacak enerjiyi korumak ve sindirim, idrara çıkma gibi vücut fonksiyonlarını düzenlemektir. [1]
Dengeli Uyku – Derin uyku fazının biyoenerjetik dengelenmesi, Rem olmayan Uykunun üçüncü aşaması, uykunun ilk bölümünde kalp atış hızı ve nefes alma hızlarının en düşük olduğu dönemde meydana gelir.
İnce akış – Vücuttaki iyonik hareket yoluyla biyoenerjetik aktivasyon. İyonlar, vücuttan elektrik sinyalleri gönderen yüklü parçacıklardır. Hücre dışı sıvıda bulunan iyonik yükler, vücudun uykuya geçme kabiliyetinin güçlü denetleyicileridir. Farklı nörotransmiterler, farklı işlevlerle ilişkilidir ve birçok bozukluk, belirli bir nörotransmiter sistemindeki dengesizlikleri içerir. Bu ince akış frekansları, yüklü parçacıkların vücuttaki hareketlerini destekler ve bu da nöronal iletişimi, nörotransmiteri ve sağlıklı uyku durumlarını destekleyen hormon salınımını düzenlemeye yardımcı olur.
İş Aktivasyonu – Oyununuzun en üstünde performans göstermeniz gerektiğinde, zihinsel netliğin biyoenerjetik frekans uyarımı.
Olumlu düşünceler – Daha olumlu bir tutuma yönelik enerjik yönelim.
Denge Sinirleri – Beta dalgalarının normal uyanık bilinç durumumuz olduğu beta durumunun biyoenerjetik teşviki. Zihin ve hafızaya, bilişsel görevlere ve dış dünyaya odaklandığımızda Beta durumundayız. Beta bize tetikte, özenli düşünme sürecini verir. Problem çözme, yargılama, karar verme ve zihinsel faaliyetlerle ilgilenir.
Yorgunluk – Bu frekanslar enerjik olarak zorlanma, stres ve nihayetinde yorgunluğa neden olan stres faktörlerinin azaltılmasını destekler.
Tükenme sistemi – Adrenal hormonların biyoenerjetik dengelenmesi. Bu frekanslar, kronik ve akut adrenal yorgunluk ve bitkinlikle ilişkili olarak vücudun endokrin sistemine yardımcı olabilir. Bu program sistemik sorunlar içindir.
Tükenme akut – yardımına kranial uyarılması yoluyla destekler stres direnci enerjik akut yorgunluk dengeleyin. Şakaklar üzerinde Yapışkan Elektrot kullanılması önerilir. Çok Düşük Frekansları Kullanın.
Aşırı Stres – Aşırı stres zamanlarında zihinsel ve fiziksel dengenin biyoenerjetik desteği.

FİTNESS PROGRAMLARI
Fitness – En iyi performansınızı ortaya çıkarmaya yardımcı olun veya sadece vücudunuzun sağlıklı ve formda kalma yeteneğine yardımcı olun: işte sizi destekleyecek programlar.
Ağırlık – Vücuttaki atık giderme sistemlerinin biyoenerjetik uyarımı.
Kas – Hücre geri kazanımı ve yenilenmesinin biyoenerjetik optimizasyonu. Bu frekanslar kas dokusunu onarmaya ve onarmaya yardımcı olur.
Dolaşım – Egzersiz ve metabolik tedarikin dolaşım taleplerine biyoenerjetik destek.
Performans – Vücudumuzdan geçen yaşam gücü enerji enerji akımının enerjik aktivasyonu, bize iyi olmamız gereken dolaşım, besin ve mineraller sağlar.
Güç – Güç için kas-iskelet sisteminin biyoenerjetik aktivasyonu.
Dayanıklılık – Kardiyovasküler sistemin biyoenerjetik optimizasyonu ve fiziksel aktivite sırasında dayanıklılık kapasitesi.
Rejenerasyon – Canlılığın biyoenerjetik uyarımı. Bu frekanslar, vücudun fiziksel efordan sonra yeniden inşa etme, onarma ve geri yükleme yeteneğini destekler.
Derin gevşeme – Gevşeme aşamasının biyoenerjetik optimizasyonu. Vücut dinlenirken derin gevşeme durumları için frekanslar, böylece sıfırlanabilir ve geri yüklenebilir.

DERİN GÖNGÜ PROGRAMLARI
Derin Döngü – Bu, burada anlatılanın çok ötesine geçen derin döngü programlarının kısa bir açıklamasıdır ve bu açıklamalar daha geniş program faydalarını sınırlamaz. Bu frekanslar, enerji düzeyinde geniş bir olasılık yelpazesi sunar.İstemcilerin uygulamalar sırasında döngüden geçtiği söyleniyor. Klasik uygulama döngülerinin yanı sıra günlük, haftalık ve aylık döngüler vardır. Fiziksel ve enerjik bedenler farklı şifa, salıverme ve salıverme döngülerinden geçer. Bu derin döngü programında, enerjik detoksifikasyon, anahtar organ sistemleri desteği ve enerjik kök neden ile çalışıyoruz. Bu nedenle, siz büyüdükçe, genişledikçe ve geliştikçe mevcut enerjisel varoluş durumunuzu dengelemek ve desteklemek için uygun programı seçmeniz için mevcut döngünüzde nerede oturabileceğinizi bulmak çok yardımcı olabilir.

Derin Döngü – Bu, burada anlatılanın çok ötesine geçen derin döngü programlarının kısa bir açıklamasıdır ve bu açıklamalar daha geniş program faydalarını sınırlamaz. Bu frekanslar, enerji düzeyinde geniş bir olasılık yelpazesi sunar.İstemcilerin uygulamalar sırasında döngüden geçtiği söyleniyor. Klasik uygulama döngülerinin yanı sıra günlük, haftalık ve aylık döngüler vardır. Fiziksel ve enerjik bedenler farklı şifa, salıverme ve salıverme döngülerinden geçer. Bu derin döngü programında, enerjik detoksifikasyon, anahtar organ sistemleri desteği ve enerjik kök neden ile çalışıyoruz. Bu nedenle, siz büyüdükçe, genişledikçe ve geliştikçe mevcut enerjisel varoluş durumunuzu dengelemek ve desteklemek için uygun programı seçmeniz için mevcut döngünüzde nerede oturabileceğinizi bulmak çok yardımcı olabilir.

İlk Uygulama – İlk uygulamada, bağlantı kurmak ve frekans uygulamasına dair bir fikir edinmek için böbrekler ve akciğerler enerjik olarak uyarılmalı, aşırı duyarlılık azaltılmalı ve denge artırılmalıdır.
İkinci Başvuru – İlk başvuru çok yoğun olmadığı sürece ikinci başvuruda. Böbrekler ve akciğerler enerjik olarak uyarılmalı, aşırı duyarlılık azaltılmalı ve denge artmaya devam edilmelidir.
Üçüncü Uygulama – Daha yoğun bir uygulamaya hazır olur olmaz; bu program böbreklerde, akciğerlerde ve kalpte hızlandırılmış enerjik detoksifikasyon içindir.
Yaşam nefesi – Zayıflık ve depresyonla ilgili duyguların yanı sıra, göğüs ve çevresindeki doku dahil akciğerler ve çevresindeki organlarla ilgili enerji sorunları vardır. Bu program akciğerler ve çevredeki tüm enerjik rahatsızlıklar içindir. Ayrıca zayıflık ve depresyonla ilişkili duygu ve hisleri de içerir. Üzüntü ve yaşam korkusu.
Tümünü temizle – Böbrekler, akciğerler, karaciğer, sindirim, lenfatik sistem ve dolaşım sistemi gibi çeşitli metabolik sistemlerin eksiksiz enerjik detoksifikasyonu. Bu program, enerjik yolları detoksifiye ettikten sonra güçlü bir takiptir. Bu programı bir dizi uygulamaya dahil etmeniz önerilir. Fiziksel veya biyoenerjetik sistemin herhangi bir seviyesinde serbest bıraktığımızda, genellikle detoksifikasyon ihtiyacına neden olabilir. Eski toksinleri enerjik bedenden ve zihinden çıkarmak güçlüdür ve bazen rahatsızlık, grip benzeri semptomlar ve yan etkiler taşır. Böbrekler, akciğerler, karaciğer, sindirim sistemi, lenf ve dolaşım sistemi gibi çeşitli sistemlerin tam enerjik detoksifikasyonu her zaman tavsiye edilir ve çoğu zaman takip desteğine ihtiyaç duyar. Nazik ve yavaş hareket edin ve bol su tüketmeyi unutmayın.
Tümünü sindir – Gıdaların parçalanması ve uygun şekilde sindirilmesi ve besin dağıtımı için işlenmesi için biyoenerjetik desteği teşvik eder. Fiziksel düzeyde sindirimle ve aynı zamanda enerjik düzeyde çalışır. Kavramları ve yeni inançları sindirebilmek sağlık ve büyüme için önemlidir. Bu program, ilerlemeyi engelleyebilecek sindirim sorunları için harikadır (örneğin, stres azaldıktan ve böbrekler iyi çalıştıktan sonra bile mide sorunları devam ederse). Bu program için yapışkan elektrotlar bilezik elektrotlarına alternatif olarak kullanılabilir. Ayak akupunktur noktası ST 42. Bağırsaklar, mide, pankreas, safra kesesi ön tarafına ayak bileği hizasına yerleştirilmelidir.
Köklere git – Zihinsel ve duygusal seviyelerde biyoenerjetik uyarım, fiziksel seviyeyi aşarak. Temel nedenin derinliklerine iniyoruz. Biyokimyasal ve fizyolojik süreçleri etkilemek için aşağıya doğru yayılan kalıcı uyumsuz kök nedenleri bulmamız daha yüksek boyutlardadır. Yalnızca semptomlar azaldığında ve iyileşme süreci başladığında kullanın. Tüm temel vücut fonksiyonları normal şekilde çalışmalıdır. Zihinsel düzeydeki enerjik nedenler, duygusal kalıplar ve bu düzeylerle ilişkili biyokimyasal süreçler şimdi ele alınacaktır. Bu program, bir dizi uygulamanın sonucu olarak uygundur.
Serbest akış – Dolaşım ve hücrelere oksijen sağlanması için biyoenerjetik destek. Düzensiz ve dengesiz bir kalp atışı bile bu protokol tarafından enerjik olarak desteklenebilir. Temel böbrek ve akciğer dengelemesinin yanı sıra genel enerji sertliği ve dolaşım tıkanıklıkları için kullanıma uygundur. Kalbi ve dolaşımı desteklemeye ek olarak, biyoenerjetik olarak kas gevşemesini destekleyebilir. Biyoenerjetik olarak vücuttaki enerjinin yanı sıra yüksek enerji alanlarında serbest akan enerjiyi destekler. Tüm seviyelerde engelsiz, düzgün dengeli enerji hareketini teşvik etmek.
Böbrek tamamı kadın ve Böbrek tamamı erkek – Kadınlar: Böbrekler, adrenal bezler, mesane, idrar yolları, yumurtalıklar, cinsel organlar ve bağlantılı biyoenerjetik kadın sorunları için enerjik stimülasyon. Erkekler: Böbrekler, böbrek üstü bezleri, mesane, idrar yolu, prostat, cinsel organlar ve erkekler için diğer bağlantılı biyoenerjetik problemler için enerjik stimülasyon.
Saf Sakin – Enerjik olarak iç huzura, duygusal ve ruhsal dengeye katkıda bulunur. Enerjik kas gevşemesi. Ek olarak, bu frekansların yaşamın fiziksel olmayan yönlerini desteklemesi amaçlanmıştır.
Yenileme – Tıbbi prosedürler uygulanırken yaralanmalardan kaynaklanan dengesiz enerjileri destekleyen biyoenerjetik alana enerjik destek. Ayrıca operasyonlar ve benzerleri için. Bu olaylardan sonra enerjik yenilenme, zihin-beden-ruh bağlantısını desteklemenin güzel bir yoludur. Bu frekanslar ayrıca enerjik olarak kemik büyümesini uyarır. Bu, iyileşmeye ihtiyacı olan sporcular için harika bir programdır. Kemikler, deri, tendonlar, damarlar, sinirler, kaslar, hücreler ve DNA için enerjik destek.
Ringa kanunu şunu belirtir:

“Tüm iyileşme, içeriden dışarı çıkarken, baştan aşağı hareket eder ve semptomların ortaya çıktığı ters sırada gerçekleşir.” Tersine çevirmek için geriye doğru çalışıyor. Böbrekleri veya böbrek enerjisini enerjik olarak desteklemek ve onların düzenleme yeteneklerini (elektrolitler, pH ve benzeri) veya “üst organdan” kaynaklanan ve kendini “ikincil organda” gösteren herhangi bir semptom için teşvik etmek gerektiğinde, mesane, üriner sistem, yumurtalıklar ve vajina ile ilgili enerjik problemler, kadınlarda veya prostatta adet görme ve erkeklerde iktidarsızlık Bu program erkekler ve kadınlar için böbrekleri ve cinsel organları enerjik bir şekilde desteklemek için tasarlanmıştır. Akupunktur noktası K5 ila K6 (ayağın iç tarafında bileğin altında) elektrot yerleştirme için uygundur. K5 – K6 (veya SP6) tibial sinire yakın.

REZONANS PROGRAMLARI
Aura analizi:
Kişinin aurasını ölçebileceğiniz modüldür. Çakraların ne kadar aktif olduğunu yüzdesel oran şeklinde görebilirsiniz. Kendinize veya danışanınıza tavsiye edebileceğiniz olumlamalar, şifalı taşlar gibi birçok tavsiye ekranda çıkar. Doğal bir yaşam koçu özelliği taşır. Bu kısım Türkçe’dir.
Rezonans Analizi:
Bu kısım daha çok doktor, fizyoterapist, eczacı, bioenerji uzmanı, yaşam koçu ve psikologlar için olduğu kadar kendisi ve ailesi için uygulama düşünenlere de hitap eder
Rezonans kısmında kişinin yaydığı frekansı istediğiniz ortamda basit bir ölçümle analiz edip kişinin organsal analiniz ve aura analizini yapabilirsiniz.
Ayrıca artık Healy ile “Aminoasit-Vitamin-Mineral” ölçümü de yapabilir ve eksik olanların frekanslarını kendinize ya da ölçüm yaptığınız kişiye gönderebilirsiniz.
Aura analizi ise yine hangi çakranın ne kadar aktif olduğunu gösterir.
Organsal Tarama:
Burada ise organların ölçümü yapılır. Kişinin taramasında enerji bazlı en çok dengesizlik gözüken organlar ilk beş sıralamasına göre çıkar. Örnek: Prostat, mide, kalp vb.. Bu sıralama haftalık veya anlık değişse de genel ortalama doğruluk payı %80’lerdedir.
Meridyen Taraması:
Meridyen düzeyinde sistemlerin taraması çıkar. Lenf sistemi, böbrek sistemi vb. Yine ilk 5 çıkar.
Rezonans Modülü ile aynı zamanda kişinin hangi programlara en çok ihtiyaç duyduğu da ölçülebilir.
Sadece insanların değil hayvanların da ölçümleri yapılabilir.
Birkaç dakikada birçok ölçüm cep telefonu ekranından görülebilir.
Rezonans modülünde tarama yaptıktan sonra isterseniz kişiye ya da kendinize 2 dakikadan beş saate kadar uzanan seçeneklerle düzenleyici frekans gönderebilirsiniz.
Rezonans kısmı çok derinlikli bir bölümdür.
Homeopati, Bach Çiçekleri, Shüssler Tuzları, Iching, Kristal taşlar, Avusturalya Çiçek Terapisi, Dijital Beslenme, AminoAsitler için ölçüm yapıp ihtiyaç belirlendikten sonra frekans gönderilebilir.
Bu modülde uzaktan analiz ve frekans göndermek de mümkündür.